1.HRL SJEVER:18 kolo

RK”Nova Gradiška”-RK”Ivanić”: 27-31(14-18)

Domaći rukometaši ušli su loše u susret protiv momčadi Ivanića tako da su  gosti preko raspoloženog Leona Lukačeca u 10. minuti vodili 7-2 .Obrana domaćina bila je propusna, što su gosti iskoristili i u 20. minuti povećali vodstvo na 13-8. Novogradiški rukometaši u 26. minuti imali su  dva igrača više, ali nisu uspjeli smanjiti negativan rezultat. U nastavku utakmice rukometaši Ivanića čuvali su svoju prednost ostvarenu 1.poluvremenu. Boljom obranom i efikasnim napadom preko Orelja i Ćosića, novogradiški rukometaši u 47. , zatim 52. minuti smanjuju rezultat na samo minus jedan pogodak (23-24 i 24-25). Najbolji pojedinci Vidaković i Leon Lukačec u završnici postigli su nekoliko važnih pogodaka i ponijeli bodove u Ivanić Grad.

RK “Nova Gradiška” je nastupio u sastavu:Miletić, Brašnić Ferreira, Orelj(8), Mihić(2),
Barun(2),Jugović, Bušić(1), Medvedović(2), Ivanišević(4), Ćosić(6), Latal, Buden(1),