Prva hrvatska odbojkaška liga: 7.kolo

ŽOK “Nova Gradiška”- ŽOK “Dubrovnik”: 1-3(30-28,13-25,17-25,20-25)

Vrlo kvalitetnu odbojku odigrale su obje ekipe u prvom setu. Rezultat je bio izjednačen 18 puta, ali domaće odbojkašice su povele 1-0. U drugom setu  već od početka Dubrovčanke su povele i nisu dozvolile iznenađenje. Rezultat je  bio izjednačen. U trećem setu odbojkašice Nove Gradiške igraju puno bolje  i vode 12-9.Slab prijem servisa i pogreške u napadu koriste gošće i vode 1-2 u setovima. U četvrtom setu ponovo dobar ulazak u igru odbojkašica Nove Gradiške i vodstva 14-11. Ponavljaju se pogreške iz trećeg seta što odbojkašice  Dubrovnika znalački koriste i odnose bodove iz Nove Gradiške.

ŽOK “Nova Gradiška”: Lana Engerini, Rebeka Akmačić, Iva Papac, Lamija Engerini, Lucija Kovač, Aurora Papac, Blaška Papac, Leona Pavić, Anja Kovačević, Lucija Dautović, Marina Đaković
Trener: Damir Runjaš

ŽOK “Dubrovnik”: Anđela Čuljak, Ivana Ivaniš, Nina Jakić, Mara Šilje, Petra Ramić, Karla Đurđelez, Ivana Marinović, Petra Putica, Nora Đurić, Doris Buzolić, Hana Dilberović, Josipa Ćorak, Gabriela Stipanović, Ema Sušić
Trenerica: Mirjana Vreća
Foto/tekst: Branko Tomek