MŽNL Slavonije i Baranje:10.kolo

Sloga(NG) – Željezničar(SB): 2-1(1-0)

Strijelci:1-0 Bungić(9),2-0 Severović(77),2-1 Samardžić(84)

Županijski derbi pripao je nogometašima”Sloge”. “Slogaši” su poveli već u 9 minuti. Nakon kornera koji je izveo Menegoni u gužvi se najbolje snašao Bungić i pogodio mrežu. Željezničar je u 31. minuti zamalo izjednačio. Loptu iz kornera koju je izveo Bandalo J.Mijić glavom je šutirao pored gola. U 50. minuti na centaršut Ivanovića, Bungić je snažno šutirao, ali lopta je pak otišla preko gola. Samo nekoliko minuta kasnije Severović je sa 20 metara promašio gol. Igrala se 77. minuta kada je Menegoni pronašao Severovića koji je sa 25 metara poslao precizan udarac i NK”Sloga” je povela 2-0. U završnici susreta NK “Željezničar” smanjio je rezultat na 2-1, kada se u gužvi u šesnaestercu domaćina najbolje snašao Samardžić i postigao pogodak.

NK “Sloga” je nastupio u sastavu: Maričević, Ćelepirović, Turkalj(Kovačević), Kašljević, Menegoni, Ivanović(Gospočić), Matej Vlaović, Mario Vlaović, Severović(Jurišić), Bungić, Blazina

Trener:Ivo Babić

NK “Željezničar” je nastupio u sastavu: Barukčić, Ravlić, Bandalo, Kljajić, Ćurković, Brnjić, P.Mijić(Stefanović), Misir(Šavrić), J.Mijić(Samardžić), Vrhovac, Majstorić (Panijan)

Trener:Gabrijel Crnković