Zaslužena pobjeda rukometaša Nove Gradiške. RK”Nova Gradiška”-RK”Zadar” 35-30(13-11)

U prvom poluvremenu gosti iz Zadra pariraju domaćim rukometašima,koji dosta griješe u napadu i promašuju dva sedmerca. Ipak na poluvremenu imaju plus dva.U drugom poluvremenu domaći rukometaši su se počeli rezultatski odvajati i u 44 minuti vode 24-18. U 57 minuti imaju najveću prednost 35-25. Tada trener Sertić ubacuje u igru nekoliko mladih igrača što gosti koriste i uspijevaju ublažiti poraz.

Za Novu Gradišku su nastupili:Matej Miletić,M.Sertić(8),M.Orelj(8),J.Špoljarić,D.Barun(1),Marko Miletić(1),D.Antonić,M.Antunović(8),M.Ivanišević(4),M.Ćosić(2),J.Janeček,L.Jurković(3),B.Bušić,D.Rajić.

Trener:Ivan Sertić