U nastavku sezone u 3. županijskoj nogometnoj ligi (zapad), u prvom proljetnom kolu Starogradiščani su poput ekspresnog vlaka prošli kroz Magić Malu i pobijedili 1:4.

Naime, Starogradiščani su danas odigrali izvanrednu utakmicu i kao gosti, zasluženo pobijedili domaćina NK “Graničar” iz Magić Male rezultatom 1:4. Na poluvremenu je bilo 0:2. Pogotke za Savu “Savu” postigli su Ivan Cigić (2) i Miroslav Matijašević (2), a za domaćina Darko Bošković.

NK “Sava”je nastupila u sastavu: Čegrlj, F.Bungić, Figurić, Vuković, Margaletić, S. Matokanović,K. Mutnjaković,D. Matokanović, Matijašević, Dobriković, Cigić, Paušić, Vlaović, M. Mutnjaković, Jurić, Crljić, Hrdžić uz trenera Željka Đurića.
“Sava” se nalazi na prvom mjestu prvenstvene tablice s 9 bodova prednosti pred drugoplasiranom “Savom” iz Mačkovca. Danas su pokazali da u Staroj Gradiški zaista rade vrlo vrijedno i kvalitetno i da unatoč opravdanom izostanku nekoliko vrlo kvalitetnih i iskusnih igrača, uspješno nastupaju i pokazuju veliku želju osvojiti prvenstvo te se plasirati u kvalitetniji stupanj natjecanja.

Spomenimo kako će u emisiji “Sportski ponedjeljak” Radija Nova Gradiška sljedećeg ponedjeljka, 08. travnja, gost biti trener Željko Đurić. Emisija je na rasporedu od 13 sati i 40 minuta.

Autor: Nikola Knežević/photo: arhiva