U 18.kolu Druge županijske lige zapad Brodsko posavske županije ZAPAD BPŽ ekipa “Budućnost” iz Rešetara pobijedila je ekipu Nogometnog kluba “Slaven”Ljupina” rezultatom 2-1(1-0)

Strijelci:1-0 Jakić(33), 2-0 Glavaš(60), 2-1 Predojević(80)

U prvih pola sata igralo se između dva šesnesterca. Svaka momčad imala je prigode za vodstvo, ali rezultat se nije mijenjao. U 33 minuti domaćin je poveo.

Glavaš pronalazi Jakića koji izbija sam pred vratara gostiju i plasira u kut. Na 2-0 povisio je Glavaš slobodnim udarcem sa 20 metara.Lopta je pored velikog broja igrača u šesnaestercu gostiju odsjela u vratarevom lijevom kutu. Slaven od 50 minute igra sa igračem manje ,kada je isključen Vlainić.

U 80 minuti gosti su smanjili na 2-1 preko Predojevića koji sa nekoliko metara plasira loptu u mrežu.

Za Budućnost su nastupili:Radojević,Blažević(Gospočić),Kuštrin,Glavaš,G.Grgić, D.Grgić,Kožulj(Bilešić),Batalo,Maraković(Ljubić),Jakić, Nikolić

Trener:Željko Bakunić

Za Slaven su nastupili: Bakunić, Volf(Vlainić), Ivanišević(Čavalić), Jurić(Predojević)Baković,M.Dokuzović,Vlaović M.,Kolić,D.Dokuzović,I.Blažević,M,Blažević