Polufinale kupa BPŽ: “Sloga”- “Oriolik”: 3-5

Strijelci:0-1 Divković(51)11m,1-1 Filip Bungić(66)

Jedanaesterci:1-2 Marušić,Danijel Bungić promašio,1-3 Divković,2-3 Kašljević, 2-4 Bošnjaković,3-4 Lukšić,3-5 Bundavica,Kulundžić promašio. Domaći nogometaši u 13 minuti imaju veliku prigodu za vodstvo. Menegoni centrira s lijeve strane,lopta na 5 metara dolazi do Danijela Bungića koji puca pored gola.

Gosti u 17,33 i 36 minuti imaju prigode za vodstvo preko Milinkovića, ali gostujući napadač ne uspijeva postići pogodak.U 38 minuti Jurković je snažno opalio sa18 metara,lopta odlazi samo nekoliko  centimetara pored vratnice domaćeg vratara.

Igrala se 51 minuta. Milinković ulazi u 16 metara,vratar Kao ga ruši, a Divković pogađa za 0-1 iz kaznenog udarca.Sloga je izjednačila u 66 minuti. Menegoni se oslobađa obrambenog igrača Oriolika pronalazi Filipa Bungića na 5 metara, a ovaj posprema loptu u desni vratarev kut. Boljim izvođenjem jedanaesteraca u finale kupa BPŽ plasirala se momčad Oriolika.

Za NK “Slogu” nastupili su: M.Kao,L.Bilešić,Z.Kulundžić,I.Kašljević,I.Lukšić,L. Blazina(Z.Oršulić),Matej Vlaović(B.Bokan),Mario Vlaović(V.Ruškan),I.Rodić (F.Bungić),B.Menegoni(A.Kovačević),D.Bungić

Trener:Ivo Babić

Za NK “Oriolik”su nastupili: J.Herceg,K.Vrljić,T.Jurković,M.Marušić,K,Makovec, H.Jozić(Z.Bošnjaković),A.Bundavica,D.Milinković,A. aring,K.Lucić(Nožinić), G.Divković

Trener: Braslav Ostojić