Proteklog vikenda poraze su doživjeli i novogradiški rukometaši i odbojkašice.

ODBOJKAŠKA SUPERLIGA:3.kolo

ŽOK”Nova Gradiška”-OK”Poreč”:1-3 (25-23,21-25,20-25,20-25)

U 1.setu gošće su vodile 7-11 i 17-20, ali odbojkašice Nove Gradiške odličnim servama i igrom na mreži ipak su dobile set. Drugi i treći set bili su rezultatski neizvjesni, ali sa nekoliko pogrešaka domaćih odbojkašica Porečanke su povele 2-1. U 4.setu do 10-10 odbojkašice Nove Gradiške igrale su solidno, da bi ponovo sa nekoliko pogrešaka igračice Poreča ostvarile veliku prednost i rezultatom 14-24 i osvojile sva 3 boda.

Nova Gradiška nastupila je u sastavu:Tomašević, Katinić, I.Papac, B.Papac, Kovač, Ćaćić, Šaravanja, Pavić, Engerini, Čeliković, Blum,Dakić

Trener:Damir Runjaš

Poreč je nastupio u sastavu:Makovac, Fatorić, Zahirović, Brletić, Grbavica, Licul, Burilo, Todorović, Fabris, Levak, Nikačević

Trener.Miodrag Stojaković

1.HRVATSKA RUKOMETNA LIGA SJEVER: 6.kolo

RK”Nova Gradiška”-RK”Moslavina”(Kutina): 22-28(12-15)

Rukometaši Nove Gradiške ušli su u utakmicu dobro raspoloženi. U prvih 10 minuta novogradiščani su imali vodstvo 6-3 i 7-5. Gosti iz Kutine strpljivom igrom u 14. minuti izjednačili su rezultat na 8-8. U 27. minuti vodili su 14-11,da bi na poluvrijeme gosti otišli sa 3 pogotka prednosti(12-15). Domaći rukometaši u 39. minuti smanjili su rezultat na 16-18. Od 39. do 44. minute ni jedna momčad nije postigla pogodak. Odluka o pobjedniku na utakmici dogodila se u 44. minuti kada je ponajbolji domaći igrač Matej Orelj zaradio treće isključenje. Igrači Moslavine od tada su samo povećavali prednost. Rezultat u 52.minuti bio je 17-26. Do kraja susreta domaćin je sa nekoliko pogodaka ublažio poraz.

RK”Nova Gradiška”je nastupio u sastavu: Miletić, Bušić, Orelj(4), Mihić, Barun(3), Paurević(3), Zaužel, Ivanišević(2), Ćosić(6), Vladimir, Jerković(4), Marjanović, Vidović

Trener:Ivan Sertić

RK”Moslavina” je nastupio u sastavu: Frdelja, Šlibar, Vidoš, Kovač, Masnec(4), Šlabek, Sertić(7), Horvat, Podvalej(2), Lukes(7), Dragivojević, Mrkalj(1), Lončarić, Buhiniček(6), Šepak(1)