Ove nedjelje na gradskom stadionu športskog parka “Ivo Petranović” NK”Sloga” Nova Gradiška odmjerila je snage s NK “Bobota Agrar” iz Bobote. Utakmica je završila rezultatom 2:0 za domaćine.

Strijelci: 1:0 Daniel Bungić(49 minuta), 2:0 Bojan Bokan (83 minuta)

Utakmica je od početka bila kvalitetna i nameta, gosti iz Bobote već u 7 minuti imaju priliku za vodstvo. Na dodavanje Bošnjaka, Manojlović sa nekoliko metara od domaćeg vratara ipak ne uspijeva pogoditi gol. Nogometaši Sloge preko Jovića, Ivanovića i Kulundžića imaju mogućnost ostvariti vodstvo, ali ni oni “Slogaši” ne postižu pogotke u prvom poluvremenu. Samo što je počelo drugo poluvrijeme Sloga postiže pogodak za vodstvo. Kulundžić je centrirao s lijeve strane, a obrambeni igrač gostiju nespretno reagira, tako lopta dolazi do Bungića koji je plasira u mrežu.
U 67. minuti domaćin ima priliku povećati vodstvo. Kulundžić je pogađa prečku, lopta se odbija
do Bungića koji ovaj puta pogađa samo stativu. Igrači NK”Bobota Agrar” u 73. minuti imaju šansu za izjednačenje. Ezgeta pronalazi Nedeljkovića koji snažno šutira sa 10 metara. Vratar Kao krajnjim naporom izbija loptu u korner. Utakmica je odlučena u 83.
minuti kada je loptu na desnoj strani primio Bokan, prešao nekoliko igrača protivničke momčadi