Novogradiški malonogometaši ostvarili su još jednu pobjedu u utakmici 9. kola 2. HMNL (istok) protiv izravnih konkurenata za visoki plasman Vinkovaca rezultatom 5:3 (2:1).

Bila je to odlična utakmica u kojoj su domaćini diktirali tempo, ali se na odmor otišlo s minimalnim vodstvom od 2:1. Na 3:1 u 23. minuti povisio je iznimno razigrani strijelac domaćina Mario Vlaović, ali gosti u u istoj minuti koriste neopreznost obrane i smanjuju na 3:2. Kada je Tomislav Barišić povećao prednost na 4:2 bilo je izvjesno da će bodovi ostati u Novoj Gradiški. Usprkos pogotku gostiju za 4:3 (29. minuta) izvrsnim obranama istaknuo se vratar domaćina Rajko Aleksić, a vrijedna pobjeda “NG-Unitasa” i konačni rezultat od 5:3 ostvaren je u 38. minuti.

Spomenimo kako je utakmicu sudio sudački par iz Slavonskog Broda: Krešimir Grgurević, i Tomislav Katinić uz delegata Marka Blaževića iz Oriovca. S ova nova 3 boda novogradiški nogometaši nalaze se na odličnom 2. mjestu 2. hrvatske malonogometne lige (istok).

Za “NG-Unitas” igrali su: Aleksić, Čavalić, Kolić, Bokan (kapetan), Barišić, M. Vlaović, Dokuzović uz trenera Matiju Marjanovića.