U polufinalu Kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavske županije novogradiška Sloga gostovala je u Oriovcu kod Oriolika. Domaćin je slavio rezultatom 2:1.

U prvom dijelu bilježimo tri dobre situacije pred golom Sloge u kojima se iskazao vratar De Villa, dok je Sloga dva puta zaprijetila preko Nikola Ellera i jednom preko Vinka Medvedovića. U 39. minuti domaćin iz kontra napada dolazi do prednosti od 1:0, a strijelac je bio Franjo Bilić.

U drugom dijela se uglavnom igra na sredini terena, a domaćin je utakmicu presjekao u 68. minuti kada je iz kaznenog udarca poentirao Matej Marušić. Do kraja utakmice Sloga je uspjela smanjiti rezultat. U 80. minuti lijepu akciju su izvela dvojica šesnaestogodišnjaka. Pavle Ivanišević je uzeo loptu na domaćoj polovici, lijepo povukao i uposlio Jakova Medvedovića koji ljevicom poentira za 2:1. Do kraja se rezultat nije mijenjao.