U organizaciji HMNK”Nova Gradiška” održana je 18. zimska malonogometna liga u kategoriji limača,pionira i seniora.
U kategoriji limača nastupilo je 8 momčadi.

Konačan poredak:
1. NK “Posavac” Davor
2. ŠN Batrina
3. ŠNNK Budućnost (Rešetari)

U kategoriji pionira nastupilo je 6 momčadi.

3. CB Plavi 9

Najbolji strijelac je Tomislav Marjanović (CB Plavi 9) sa 10 golova.
Najbolji vratar je Luka Iveković (Marković transport).
Najbolji igrač turnira je Vinko Mikanović (Marković transport)
Na turniru su sudili: Damir Šantić, Ivan Blažević, Zdravko Filipović i Filip Cindrić.

Utakmica za 3.mjesto:
CB “Rea”- CB “Plavi 9”: 3-6
U utakmici za 3.mjesto kod seniora sastali su se CB”Rea” i CB “Plavi 9”. U 4. minuti Ivan Benić dovodi CB “Plavi 9” u vodstvo. CB “Rea” u 7. minuti  izjednačuje preko Zvonka Španića.Serijom pogodaka Tomislav Marjanović odvodi svoju momčad do poluvremena sa prednošću od 1-5. Sa dva pogotka  Marijana Mihaljevića CB “Rea” smanjuje na 3-5. Konačan rezultat postavlja
najbolji strijelac lige Tomislav Marjanović.

Finale:
“Marković transport” – CB “Rubikon”: 3-0
U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle, iako je bilo prigoda sa obje strane. Zato su zaslužni vratari svojih momčadi Iveković i Maričević.Marković transport dolazi u vodstvo u 29 minuti preko Mirka Šugića. Samo minutu kasnije Goran Zakarić pogađa mrežu za 2-0, CB “Rubikon” igra bez vratara sa šest igrača u polju. U 34 minuti igrač Marković transporta Zdravko Gospočić pogađa prazan gol sa 25 metara i rezultat na semaforu je 3-0. Tu je bio kraj nadanja momčadi CB “Rubikon” i pobjednički pehar odlazi u ruke momčadi “Marković transport.

Sastavi finalista:
“Marković transport”: Luka Iveković, Marinko Brkljača, Filip Bungić, Danijel Bungić, Matej Blažević, Matija Sokić, Vinko Mikanović, Zdravko Gospočić, Josip Gospočić, Dalibor Ugarković, Almedin Bundavica, Luka Đerek, Mirko Šugić, Goran Zakarić
Voditelji: Mia Marković, Dalibor Marković i Dejan Pavlica

CB “Rubikon”: Marko Maričević, Luka Blazina, Alen Volf, Josip Jelančić, Dario Batalo, Bruno Menegoni, Bojan Bokan, Kristijan Jakić, Nikola Eller, Antun Severović
Voditelji: Dragan Rapić i Dario Ivančić

Foto/Tekst: Branko Tomek