3. HNL ISTOK: 24. kolo: NK “Sloga” Nova Gradiška – HNK Đakovo-Croatia : 0-4 (0-2)

Strijelci:
0-1 Kolak
0-2 Pongračić
0-3 Petričević
0-4 Pongračić

Prvom pogotku gostiju prethodio je udarac Grgačevića. Lopta se odbija do Kolaka koji šalje loptu u mrežu za 0-1. Domaćin u 18 minuti preko Marjanovića ima stopostotnu prigodu za izjednačenje, ali lopta odlazi pored gola. U istoj minuti Petričević u kontranapadu pronalazi Pongračića koji postiže pogodak za 0-2. U 32 minuti Blazina sa 18 metara pogađa stativu. Samo dvije minute kasnije u prigodi je Mihić, ali gostujući vratar spašava pogodak. Na početku 2. poluvremena gosti preko Grgačevića imaju prigodu povećati rezultat, ali vratar Iveković sigurno intervenira. U 60 minuti Pongračić je nanizao nekoliko domaćih igrača, dodaje loptu Jakiću koji je neprecizan. U 66 minuti slobodan udarac izveo je Marjanović, a odbijenu loptu Ubavić šalje u stativu. U 70 minuti Sloga ponovo preko Mihića ima prigodu za smanjenje rezultata. Na 0-3 povisio je Petričević, plasiravši loptu sa peterca u mrežu. Nakon izvedenog kornera, Pongračić postavlja konačan rezultat.

NK”Sloga”nastupila je u sastavu: Iveković, Kašljević, Severović (J.Gospočić), Ćelepirović, Ubavić, Bungić (Medvedović), Filipović, Blazina, Mihić, Marjanović, Ciprić
Trener: Matej Vlaović

HNK”Đakovo-Croatia” nastupili su u sastavu: Jukić, Grgačević, Hlišć (Rajčević), Kolak, Pongračić, Pertičević, Jakić (Burazin), Galičić, Barukčić, Stipanović (Efremovski), Damjanović