3. HNL ISTOK: 11.kolo: “Sloga” Nova Gradiška – ” Graničar” Županja: 1-3 (1-1)

0-1 Huber(20)
1-1 Marjanović(45)
1-2 Hodak (71)
1-3 Babić(86)

Igrači Graničara već u 3 minuti imaju prigodu za vodstvo preko Krznarića, ali vratar Iveković spašava pogodak. Do vodstva gostiju nekoliko kontranapada  domaćih napadača da ugroze gol Graničara, ali nema pogotka. U 20 minuti
gosti su poveli. I. Kovačević pronalazi Lotara. Ovaj šalje dijagonalu na peterac gdje se našao Huber i postigao pogodak. U završnici prvog poluvremena nakon  centaršuta Severovića,Marjanović glavom postiže pogodak. U 46 minuti na centaršut Marjanovića, Sužnjević glavom sa pet metara šalje loptu pored gola. U 71. minuti Babić je izveo korner. U gužvi Hodak glavom zabija za 1-2. U završnici susreta nakon dvojbene sudačke odluke.gosti su preko Babića povisili rezultat na 1-3. U 90. minuti na centaršut Severovića, Ćelepirović sa nekoliko metara od gola ne postiže pogodak.

Sastav”Sloge”: Iveković, Ćelepirović, Sužnjević (Grgić), Vlaović (Menegoni), Severović, Mihić, Blazina Marjanović, Ciprić, Lončarević (Sokić), Benić
Trener: Miroslav Pavišić
Sastav”Graničara”: Ivkić, I.Kovačević (H.Kovačević), Miličić (Cerovski), Miličević, Pejčić, Krznarić, Šibalić, Huber (Hodak), Lotar, Babić, Berač
Trener: Dražen Ilić

Autor teksta/Foto: Branko Tomek