Gradonačelnik Vinko Grgić danas je primio mladog novogradiškog boksača Filipa Poturovića, prvaka Hrvatske u kategoriji do 56 kilograma.

Naime, na nedavno održanom Državnom prvenstvu za seniore u boksu, naš proslavljeni mladi novogradiški boksač Filip Poturović obranio je naslov prvaka Hrvatske u kategoriji do 56kg.

U svom trećem ovogodišnjem nastupu uspješno je pobjedio Ivana Prskala iz Boksačkog kluba “Leonardo” Zagreb rezultatom 2:1. Za Boksački klub Nova Gradiška nastupio je i naš boksač Ivan Andrašić koji je osvojio treće mjesto.

– Grad je ponosan što ima ovakve mlade ljude, nadarene sportaše. Koristim prigodu čestitati ovom mladom talentiranom boksaču, a naravno, čestitamo i Ivanu Andrašiću i našim trenerima Zlatku Basiću i Goranu Rosiću na još jednoj velikoj pobjedi – kaže gradonačelnik Grgić.