Povodom 25. obljetnice pada Vukovara, Radio Nova Gradiška u suradnji s novogradiškim osnovnim i srednjim školama, te Dječjim vrtićem pokrenuli su akciju “Nova Gradiška za Vukovar”. Ovo je naš zajednički izraz sućuti i pijeteta žrtvama, ali i doprinos promoviranju vrijednosti Domovinskog rata. Tijekom ovotjednog programa naši slušatelji imali su priliku poslušati što su učenici pripremili na temu Vukovar – Grad heroj.

Ovom prilikom u ime djelatnika i uprave Radija Nova Gradiška zahvaljujemo svim sudionicima akcije: ravnateljicama Dječjeg vrtića Nova Gradiška Veri Trobić, Osnovne škole “Mato Lovrak” Vesni Lončar Cindrić, Osnovne škole Ljudevita Gaja Blagici Pečnjak, Gimnazije Nova Gradiška Ljiljani Ptačnik, Elektrotehničke i ekonomske škole Sanji Muller Zoričić, ravnatelju Industrijsko – obrtničke škole Miji Matoševiću, svim odgojiteljima, učiteljima i profesorima, a iznad svega djeci kojih je ukupno sudjelovalo 92 učenika i polaznika dječjih vrtića.

OSNOVNA ŠKOLA “MATO LOVRAK” NOVA GRADIŠKA

1. PETRA ORŠULIĆ 8.C
2. NIKOLINA KNEŽEVIĆ 8.C
3. FILIPA BANOVČIĆ 8.C
4. MAJA GOLOVRŠKI 8.C
5. TIN TROBIĆ 8.D
6. NOA ANDRAŠIĆ 8.C
7. JOVANA VINDŽANOVIĆ 8.D
8. JANA VIDOVIĆ 8.C
9. KARLA KOLIĆ 8.C

INDUSTRIJSKO – OBRTNIČKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA

1. MARKO ŠIMIĆ 2.P
2. MATEJA VERONIKA RAMAČ 2.P
3. TAMARA MAROŠEVIĆ 2.P
4. LUCIJA MARJANOVIĆ 2.P
5. IVANA MARKEŠIĆ 2.P
6. IVANA LULIĆ 3.P
7. ANA-SOFIJA DOŠLIĆ 3.G
8. TOMISLAV KORITAR 2.G
9. VIKTOR GRUBER-BELAJEVIĆ 3.G
10. PATRIK JURČEVIĆ 2.H
GIMNAZIJA NOVA GRADIŠKA

1. MATEJ PLAVAC 3.A
2. KARLO SZABO 3.A
3. KRISTINA ČALUŠIĆ 2.A
4. MATEA NOVOKMET 3.A
5. MIRNA MATOŠEVIĆ 2.C
6. ŽELJKO ĆELEPIROVIĆ 3.C
7. PAULA HACE 2.B
8. LOVRO KUDRA 2.B
9. VEDRANA MIKANOVIĆ 2.C

OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA GAJA NOVA GRADIŠKA

1. PETRA BARIĆ 5.A
2. KIARA PAVIĆ 5.B
3. JOSIPA LOVRIĆ 8.B
4. TEA ŠEMŠEDINOVSKI 8.A
5. EMA HACE 7.B
6. LARA ĆELEPIROVIĆ 5.C
7. DORIJAN ALEKSIĆ 5.C
8. FRAN KUKIĆ 8.D
9. DAMJAN RAKIĆ 7.B
ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA

1. PAVLE NOVOSELAC 2.E
2. LOVRO JUGOVIĆ 2.E
3. DARIO BATALO 4.E
4. DOMAGOJ AGA 1.E
5. MATEA SERTIĆ 2.E
6. JELENA JOLIĆ 3. K
7. DAVID SERTIĆ 2.F
8. PATRIK JELANČIĆ 1.E
9. MATIJA MADŽAREVIĆ 1.E
10. IVAN MIRKOVIĆ 3.E
11. LOVRO MATIJAŠEVIĆ 2.F

DJEČJI VRTIĆ MASLAČAK SKUPINA JABUČICE
ODGOJITELJICE ROMANA MARKOLOVIĆ I MARIJANA MATIJAŠEVIĆ

DJEČJI VRTIĆ RADOST SKUPINA KRUŠKICE
ODGOJTELJICE MAJA SENIĆ I JASMINKA KLIKIĆ

Komentari