ŽOK”Nova Gradiška”-OK”Zadar”: 1-3(22-25,25-22,15-25,12-25)

Odbojkašice Nove Gradiške doživjele su poraz od Zadranki, iako im je jedino pobjeda pružala šansu za plasman u Superligu.Zadranke su nadigrale domaće odbojkašice i ostavile odličan dojam u ovom susretu. Nakon prva dva seta rezultat je bio izjednačen 1-1. U 3 .setu očekivalo se da će domaće odbojkašice ići na sve ili ništa, ali doživjele su poraz. Povele su 11-10.Zadranke osvajaju

deset poena za redom i vode 11-20. U setovima su povele 1-2.U 4. setu raspada se igra odbojkašica Nove Gradiške i gošće iz Zadra osvajaju važne bodove za ulazak u Superligu.

Za “Novu Gradišku”  su nastupile: Lana Engerini, Iva Papac, Lamija Engerini, Kovač, Aurora Papac, Blaška Papac, Pavić, Zirn, Dautović, Čeliković, Đaković, Balunović

Trener.Damir Runjaš

Za “Zadar” su nastupile: Mrduljaš, Marković, Sorić, Kolić, Dijan, Nikpalj, Golem, Fabijan, Volpi-Kobal, Karuc

Trener:Robert Kresoja

Suci:1.Antonio Pavičić-Sisak