Tradicionalno, zabavno glazbeno događanje u organizaciji Radija Nova Gradiška, „Zlatni narodni vez” sinoć je do posljednjeg mjesta napunio dvoranu „Relković” novogradiškog Doma kulture.

Obilje pjesme, smijeha, dobre zabave i pozitivnih vibracija i ovoga su puta obilježili ovo tradicionalno druženje koje svake godine okupi domaće tamburaške i zabavne snage, kulturno umjetničke udruge i sve one spremne za dobru zabavu.

Posjetitelje su zabavljale „stare” dobre provjerene snage; Tamburaški sastavi; TS Satir, TS Lengeri, TS Tkanica, Legatto band i Matija Petrić, kao i pjevačkih skupina našega kraja te glumačke sekcije HKUU “Trenk” Nova Gradiška koja je i ove godine bila je dragi gost programa Zlatnog narodnog veza.

 

-” Uvijek volim pjevati u svom kraju, to mi je poseban gušt. Trenutno sviram u bendu Žute Dunje, to je bend koji sam stvorio i specijalizirali smo se za svatove i sad smo zapravo stalno + u tome, većinom su nam ispunjeni termini, može se živjeti od glazbe dok nas Vlada ne legelizira, onda će biti problema, no vidjet ćemo. Jako sam zadovoljan kako se razvija situacija, otvaraju se nova vrata jer me od Supertalenta dosta ljudi prepoznaje, ” – rekao je Matija Petrić koji je oduševio sve prisutne svojim talentom u novogradiškom Domu kulture. 

Tamburaški sastavi “Satir” i “Tkanica” ponovno su raspjevali dvoranu s hitovima tradicionalne tamburaške, ali i moderne glazbe, a dobru atmosferu na nivo više podigli su Lengeri rasplesavši, ne samo publiku, nego i voditelje i organizatore.

 

Hvala svima koji su pomogli i sudjelovali u još jednom izdanju Narodnog veza, hvala posjetiteljima, mladima u publici, našim dragim slušateljima koji su vjerno pratili izravni prijenos. Budite i dalje uz program na 98,1, frekvenciji Domaćeg radija.

 

Komentari
Prethodni članakU Slavonskom Brodu otvoren helidrom za hitni medicinski prijevoz pacijenata