Članovi Karate kluba Nova Gradiška proteklog su vikenda nastupili na 19. turniru mladeži u Slavonskom Brodu.

Na turniru je sudjelovalo 200-tinjak natjecatelja iz slavonskih klubova. Naši su predstavnici poveli svojih 12 natjecatelja od kojih su neki nastupili u više kategorija pa su postigli odličan uspjeh osvojivši 26 medalja, 21 u pojedinačnoj konkurenciji i 5 u ekipnoj. Rezultati su sljedeći:

MATIJA ĆERANIĆ – cicibani početnici                 1.mjesto

SEBASTIAN VUKOVIĆ – cicibani                           1.mjesto

IVANA IVŠIĆ – cicibanke početnice                     3.mjesto

ROKO SAMAC – ml.učenici B                               3.mjesto                     

    – ml.učenici A                                1.mjesto                      

   – učenici B                                      2. mjesto

FRANO LOVRIĆ – ml.učenici B                             1.mjesto                          

– ml.učenici A                              3.mjesto                         

-učenici B                                      3.mjesto

LEO POTURICA – ml.učenici B                              3.mjesto                         

  – ml. učenici A                             3.mjesto                      

     – učenici B                                    1. mjesto

LANA KRILJ – učenice B                                         2. mjesto                    

– ml.kadetkinje B                              2. mjesto

SARA STRINAVIĆ – učenice početnice                3. mjesto

NATKO MAKOVIČIĆ – učenici B                            3. mjesto                               

   – ml.kadeti B                         3.mjesto

DALIA PRSTAČIĆ – učenice početnice               

  2.mjestoLANA POTURICA – učenice B                               1.mjesto                             

-ml.kadetkinje B                       1.mjesto                            

– ml. kadetkinje A                     3.mjesto

KATA TEAM – ML. UČENICI (Poturica,Samac,Lovrić)    1.mjesto                  

   – UČENICI B (Samac, Lovrić, Makovičić)    1. mjesto                    

– UČENICI ( Poturica, Samac,Lovrić)          1. mjesto                     –

UČENICE B ( Prstačić, Krilj, Strinavić)      3.mjesto                    

– UČENICE ( Poturica,Krilj,Prstačić)            1. mjesto

 

 

Komentari