1.HRL SJEVER:12.kolo

RK”Nova Gradiška”-RK”Maksimir Pastela”: 21-38(10-17)

Samo na početku utakmice rukometaši Nove Gradiške uspijevali su parirati gostujućim rukometašima. Veliki broj tehničkih pogrešaka u napadu domaćih rukometaša odveo je goste već u 15. minuti na plus 6(4-10). Preko raspoloženog Grgurića do kraja 1.poluvremena gosti su ostvatili prednost od 7 golova(10-17). Dominacijagostujućih rukometaša nastavila se i u 2.poluvremenu. Rukometaši Nove Gradiške nastavili su sa pogreškama u igri, a prednost gostiju se povećavala i na kraju su ostvarili

visokih plus 17(21-38).

RK “Nova Gradiška” je nastupila u sastavu: Latal, Bušić, Orelj(9), Mihić, Barun(2), Akmačić, Paurević, Zaužel(1), Ivanišević(1), Ćosić(4), Vladimir, Špoljarić, Marjanović(2), Jerković(2), Vidović

Trener:Ivan Sertić

RK “Maksimir Pastela” je nastupio u sastavu: Perić, Finek, Jurić(1), Lacković(4), Negran(8), Bfinger, Šalić(4), Turkalj(4), Vrgoč(4), Vranjković, Blažević(5), Magdić(1), Grgurić(7), Birkić

Trener:Domagoj Matoic

Auor: Branko Tomek