U 10. kolu B-1 muške košarkaške lige (istok) novogradiški košarkaši “Strmca” ostvarili su pobjedu na domaćem terenu protiv momčadi” Orahovice” rezultatom 68:66.

Bila je to vrlo zanimljiva i uzbudljiva utakmica, a pobjednik se odlučivao u zadnjim minutama. Novogradiški košarkaši su dobro započeli utakmicu i prvu četvrtinu osvajaju s 22:10. U drugoj četvrtini gosti iz Orahovice pokazuju bolju igru te su bili uspješniji za jedan koš 23:25. Nakon prvog poluvremena, gosti su igrali bolje i osvajaju treću četvrtinu s 11:17, da bi se neizvjesna borba vodila u zadnjoj četvrtini. Tada su postignuta samo 24 poena, završilo je 12:12, što je bilo dovoljno da domaćini slave za samo jedan koš razlike. U konačnici je bilo 68:66.

Najbolji igrač i strijelac utakmice ponovno je bio naš Saša Radosavljević s 31 poenom. Koševe su još postigli i Modrić (14), Tomljanović (9), Paurević (8) i Remenar (6), a igrali su i Begić, Katurović, Škarica, Burazović Lalić, Stojanović i Zoričić.

U sljedećem 11. kolu naši košarkaši putuju u Čačince kod momčadi “Mladosti”.