U Novskoj je u subotu 22. veljače održano Prvenstvo Slavonije i Baranje za 2014. godinu. Organizator je bio Hrvatski taekwondo savez, a domaćin taekwondo klub Ogrc iz Novske. Nastupilo je 228 natjecatelja iz 11 klubova, članica HTS-a.

“Vukovi” su nastupili u svim dobnim kategorijama, a polučeni su sljedeći rezultati:

17. Boris Muller, kadeti do 37 kg – BRONCA

Uz osvojene medalje “Vukovi” su u dvije dobne skupine imali i najučinkovitijeg natjecatelja i to:

Martina Rakitić, najbolja kadetkinja, slavila je u sve tri borbe od kojih je jednu okončala atraktivnim nokautom. Mislav Pastulović je svladao dugogodišnjeg rivala iz Osijeka, Matiju Šarića, inače nositelja crnog pojasa, dok je u finalu nadvladao brata Mihovila. Tri duge runde bili su ljuti protivnici i osvojili simpatije cijele dvorane.

Bez plasmana ovaj put ostali su: Eugen Juranović, Jakov Kulundžić, Leona Pavić i Robert Dujić, no prema riječima trenera u klubu su i sa njima iznimno zadovoljni.

Svega šest bodova nedostajalo je “Vukovima” da u ekipnom poretku zauzmu treće mjesto. Nakon zbroja učinka ekipni poredak izgleda ovako: