Superliga – 13.kolo:

ŽOK “NOVA GRADIŠKA” – ŽOK “VUKOVAR”: 3-2

Po setovima: 26-28, 25-16, 28-26, 19-25, 15-13

Puna dva sata trajala je neizvjesnost u meču sa puno obrata. U 1. setu Novogradiščanke su vodile 23-18. Vukovarke izjednačuju na 24-24, da bi u završnici uspjele dobiti set. Domaće odbojkašice uvjerljive su u 2. setu i izjednačuju na 1-1. Treći set bio je repriza 1. seta, ali ovoga puta otišao je na stranu domaćih odbojkašica. U 4. setu gošće su krenule na sve ili ništa i izjednačuju rezultat na 2-2. Prava drama odvija se u odlučujućem 5. setu koji odlazi na stranu odbojkašica Nove Gradiške.

Za ŽOK “Nova Gradiška”nastupile su: Tomašević, Papac, Zirdum, Stapić, Šaravanja, Gelo, Glasnović, Dautović, Čeliković, Blum, Pavić, Kovač

Trener: Damir Runjaš

Za ŽOK “Vukovar” nastupile su: Pejaković, Ćirić, Erak, Sučić, Nikšić, Kelava, Mačvanin, Sušac, Novalić, Savić, Lukić

Trener: Tonko Sabljić