Odigrano je 13.kolo: Slavonac(Gunjavci-Drežnik) – Croatia(Tisovac) 4-1(4-0)Strijelci:1-0 T.Ruškan(16),2-0 S.Marinović(33),3-0 Ž.Miščević(35),4-0 M.Dautović(42-11m),4-1 H.Vlaović(74).Prije početka utakmice delegat utakmice Petar Sokić predao je pehar kapetanuSlavonca Damiru Šimunoviću za osvojeno prvo mjesto u 3.ŽNL ZAPAD BPŽ za sezonu 2015/2016. U prvom poluvremenu domaćin ima terensku inicijativu preko svojih raspoloženihstrijelaca poveo je 4-0. Rezultat se ne mijenja do 74 minute kada gosti smanjuju na 4-1. Igrači Slavonca imali su još nekoliko prigoda za povećanje rezultata, ali rezultat je ostao nepromijenjen. Za Slavonac su nastupili: M.Dautović,T.Ruškan.A.Vlaović,M.Emanović,D.Šimunović, J.Dautović,A.Čakarić,S.Marinović,Ž.Miščević,I.Vlaović,D.Dautović.Još su igrali:L.Aga,D.Petrović,I.Ruškan,K.Gašparović I.Šimunović

Trener:Darko Trinc

Za Croatiu su nastupili:D,Marinović,I.Šimunović,M.Jelić,I.Planteković,H.Čančar,

J.Horvatović,K.Radošić,H.Vlaović,N.Šimunović,M.Mihaljević,D.Lucić.

Još su igrali:G.Valčić,Z.Marinović. Trener:Janko Šimac

Autor: Branko Tomek