Završen je 5.Božićni malonogometni turnir “Okučani ’22”.

U kategoriji predlimača 3. mjesto je osvojila ekipa Š.N. “Tiki -Taka” S.P.Selo a u finalnoj utakmici igrali su Š.N.”Sloga”Nova Gradiška I Š.N.Hajduk”Pakrac gdje je Sloga bila bolja i osvojila 1.mjesto.

U kategoriji limača N.K.”Psunj-Sokol”Okučani je osvojila 3.mjesto a prvo mjesto je osvojila ekipa Š.N.”HAJDUK “Pakrac.

U seniorskom dijelu turnira odigrane su utakmice za 3.mjesto i finalna.U utakmici za 3.mjesto ekipe Za “Gabija” i ekipa Transport “Krizmanić” su odigrali revijalnu utakmicu gdje je slavila ekipa Transport “Krizmanić” 3:0 bb.

-“Ovim putem se zahvaljujemo ekipi Transport “Krizmanić” na hvalevrijednoj gesti jer su svoju novčanu nagradu prepustili ekipi Za “Gabija” koja je imala humanitarni karakter.

I na kraju u finalu večeri sastali su se ekipe ” Speed” i ekipa Prijevoz “Kaurin” gdje je ekipa Prijevoz”Kaurin” slavila,lakše nego očekivano,visokim rezultatom 6:0. Zahvaljujemo se pokroviteljima, sponzorima,donatorima i svim prijateljima kluba koji su doprinijeli da se ovaj turnir održi.” – kažu iz NK “Psunj Sokol”.

Za najboljeg igrača turnira izabran je Krunoslav Lilovac. (Transport “Kaurin “)

Za najboljeg strijelca izabran je Goran Zakarić. (Speed)