1.HRL SJEVER 24.kolo:

RK”Nova Gradiška”-RK”Maksimir Pastela”: 26-34(14-18)

Iako su nastupili bez Ivaniševića i Zaužela,to ne umanjuje zasluženu pobjedu gostujućih rukometaša.Na samom početku utakmice domaćin je imao jedino vodstvo od 2-0.Nova Gradiška se još u 1. poluvremenu dobro držala.U 18 i 25 minuti rezultat je 11-12,odnosno 13-14.Na poluvremenu Maksimir Pastela ima plus 4(14-18). U 2. poluvremenu gosti koriste slabiju igru domaćina u obrani i u 39 minuti imaju najveću prednost 16-26. Nakon toga igra se bez obrambenih zadataka i Maksimir Pastela drži ostvarenu prednost do kraja susreta.Zanimljivo je da se kod gostiju u strijelce upisalo 11 igrača. Kod domaćina treba istaknuti
Marka Sertića sa 11 golova,a najbolji pojedinac susreta je vratar gostiju Filip Perić sa 20 obrana.

Nova Gradiška nastupila je u sastavu:Miletić,Sertić(11),Orelj(3),Jurković(3),
Barun(5),Akmačić,Bušić,Ćosić(3),Jugović,Marjanović,Špoljarić,Rajić,Raguž(1).