Superliga: 7.kolo:

ŽOK”Nova Gradiška”-OK”Olimpik”(Zagreb): 0-3(13-25,21-25,22-25)

Odbojkašice Nove Gradiške su i dalje bez pobjede. Bodove su ovaj puta odnijele gošće iz Zagreba.U 1.setu ostvaruju uvjerljiv rezultat. U 2. setu Novogradišćanke stižu na 21-22, ali ne uspijevaju dobiti set.U 3.setu imaju izjednačenje 21-21 i s nekoliko pogrešaka gube set i utakmicu.

Nova Gradiška nastupila je u sastavu:Tomašević, Katinić, I.Papac, B.Papac, Kovač, Ćaćić, Šaravanja, Pavić, Dakić, Čeliković, Blum, Engerini

Trener:Damir Runjaš

Olimpik je nastupio u sastavu: Uzelac, Jularić, Šandrk, Toplek, Rimac, Radanović, Martinčić, Pavić, Barić, Krmpotić, Butković, Deak, Milinković

Trener:Dejan Kljajić

Autor: Branko Tomek