ŽOK”NOVA GRADIŠKA”-ŽOK”VUKOVAR” 3-2 (25-22,14-25,23-25,26-24,15-8)

Punih 120 minuta trajala je neizvjesnost u utakmici između Novogradišćanki i Vukovarki. U 1. setu gošće imaju prednost 15-21, da bi se domaće odbojkašice vratile u igru i povele 1-0. U 2. setu Vukovarke su neprikosnovene u igri, ostvaruju rezultatsku prednost i izjednačuju na 1-1. U 3. i 4. setu odvijala se prava drama, gdje 3. set dobivaju gošće, a 4. set domaće odbojkašice. Odlučujući 5. set nakon 5-5, naše odbojkašice osvajaju nekoliko poena za redom i zasluženo pobjeđuju. Za Novu Gradišku su nastupile: Andreja Tomašević, Karla Katinić, Iva Papac, Lana Zirdum,Petra Banović, Kristina Mijić, Sara Šaravanja, Marina Valentić, Karla Glasnović, Lucija Dautović, Antonija Čeliković i Tiffany Blum.

Trener: Damir Runjaš, Branko Tomek