Karataši “Nove Gradiške” otvorili su drugi dio sezone ovog vikenda u Daruvaru na 13. karate Darfestu. Klub su predstavljali Ivka i Marko Hodak, Bruno Masnica i Sandra Stilinović.

Najuspješnija je i ovog puta bila najmlađa natjecateljica Ivka Hodak koja je u kategoriji mlađe učenice kate sa četiri pobjede osvojila 1. mjesto. Marko Hodak je u kategoriji učenika -34 kg sa 2 pobjede i porazom osvojio broncu. Bruno Masnica je ovaj put nastupio i u katama i u borbama za mlađe kadete, te je ostvarivši plasman u finale u obje konkurencije osvojio srebrne medalje. Sandra Stilinović je nastupila u kategoriji juniorki +59 kg i ovaj put ostala bez plasmana.
Spomenimo kako je na ovom turniru nastupilo 395 natjecatelja iz 42 kluba iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Autor: Nikola Knežević/Karate klub NG