Ovog vikenda naši mladi karatisti imali su dupli program, pa su tako u subotu nastupali na Kupu Vukovara, a u nedjelju na 5. kolu Otvorene lige Osječko-baranjske županije. Kako je to već postao običaj i ovog puta su donijeli pregršt medalja.

U Vukovaru je, u konkurenciji 320 natjecatelja iz 30 klubova i 4 države (BiH, Srbije, Makedonije i Hrvatske) nastupilo 6 naših natjecatelja i postiglo odlične rezultate. Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Roko Samac u kategoriji cicibana, Leo Poturica U kategoriji mlađih učenika i učenika i kata tim mlađih učenika u sastavu Lovrić, Samac, Poturica. Srebrne medalje osvojili su mlađi učenici Frano Lovrić i Natko Makovičić, a brončane u mlađim učenicima Roko Samac, mlađa učenica Lana Krilj i učenica Lana Poturica.

U Osijeku na 5. kolu Lige nastupilo je 7 natjecatelja i ponovilo uspjeh iz prethodnog dana. U konkurenciji 200 natjecatelja iz 15 slavonsko baranjskih klubova osvojili su 12 medalja.

Roko Samac u cicibanima 1. mjesto, Frano Lovrić u mlađim učenicima i učenicima 1. mjesto, Lana Poturica u učenicama i mlađim kadetkinjama 1. mjesto i kata tim mlađih učenika 1. mjesto. Leon Bećiri u cicibanima 2. mjesto,Leo Poturica u mlađim učenicima i učenicima 2. mjesto i Dalia Prstačić u mlađim kadetkinjama 2. mjesto i na karaju 3. mjesta osvojile su Lana Krilj mlađe učenice i Dalia Prstačić učenice.

U Vukovaru je Klub u ukupnom poretku osvojio 10. mjesto, dok je u poretku kata osvojio visoko 3. mjesto. U Osijeku je postignut još bolji plasman, u ukupnom poretku 4. mjesto, a u poretku kata 1. mjesto. Čestitke svim natjecateljima.