NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Zrinski”Jurjevac: 2-1(1-1)

Strijelci:1-0 Menegoni(21),1-1 Kovačević(33),2-1 Matej Vlaović(66-KU)

Iako su se gosti predstavili kao solidna momčad, nogometaši Sloge nastavili su
uspješan niz ovog proljeća.U 9. minuti Jurišić oduzima loptu Fehiru, ulazi u 16
metara i šutira pored gola.U 21. minuti akciju je poveo Matej Ivanović. Na desnoj
strani pronalazi Mateja Vlaovića, šalje centaršut na glavu Menegonija koji postiže pogodak za rezultat 1-0 za domaćina.
U 33. minuti, nakon prekršaja za goste, slobodan udarac izveo je Kovačević i preciznim udarcem pogodio gol domaćina.
Drugo poluvrijeme odigravalo se bez izglednih prigoda do 65. minute.U 66. minuti korner izvodi Ivanović, Menegoni puca glavom,ali lopta pogađa igrača NK” Zrinski” u ruku. Kazneni udarac izveo je Matej Vlaović i sigurno pogodio. Gosti u 79. minuti opasno ugrožavaju gol NK “Sloge”, ali Ivić pogađa gredu. Sloga je u 80. minuti mogla povećati rezultat, ali vratar Pintarić izvrsno reagira