Danas su nogometaši Sloge odigrali utakmicu 29. kola 1. Županijske nogometne lige protiv Mladosti iz Sibinja.

U pretposljednjem ovosezonskom kolu domaćini su pobjedom 2:0 došli do nova 3 boda. Iako je susret rezultatski riješen u prvih pola sata, utakmica je bila neizvjesna do kraja. Sloga je došla u vodstvo već u 10. minuti pogotkom Dalibora Ugarkovića,  a na 2:0 su povisili već u 25. minuti pogotkom Karla Đurića.

Prvo poluvrijeme je obilježila slaba igra obje momčadi pa možemo reći da su nogometaši Sloge imali odličan učinak jer su uspjeli realizirati oba ozbiljnija udarca u vrata. Jedinu izgledniju priliku nogometaši Mladosti imali su krajem 1. poluvremena kada je Ivan Abramović uputio udarac pored gola Sloge.

2. poluvrijeme su gosti iz Sibinja preuzeli potpunu incijativu na terenu te u 55. minuti susreta ozbiljno zaprijetili, a lopta je odsjela na gredi. Već u 59. minuti novi pokušaj gostiju završio je na vratnici kada je Ivan Lasić iz slobodnog udarca skoro došao do pogotka.

Do kraja utakmice izmijenjivale su se prigode na obje strane uz terensku nadmoć Mladosti iz Sibinja, no nedostajalo je preciznosti te je susret završen rezultatom iz prvog dijela.

Za Slogu su danas nastupili: Tihomir Matković, Luka Vlainić, Domagoj Janković, Vjekoslav Ruškan, Daniel Čavalić, Dalibor Ugarković, Karlo Đurić, Nikola Radošić, Bruno Menegoni, Bojan Bokan, Dino Dokuzović, Bojan Maglov, Igor Curić, Ivan Bakunić, Vinko Barišić, Antun Severović i Marko Kolić.

Autor: Marko Šimić