Staro Topolje:Omladinac-Budućnost: 2-3(1-1)

Strijelci:0-1 Maraković(13), 1-1 Bičanić(14), 2-1 Sudić(61), 2-2 Jakić (78), 2-3 Ljubić(80)

Više od 500 gledatelja u Starom Topolju vidjelo je odličnu utakmicu s 5 pogodaka.

“Budućnost” je u 13 minuti povela.Batalo je ubacio loptu s lijeve strane,a spretni Maraković je posprema u domaću mrežu.Samo minutu kasnije rezultat je izjednačen.Korner je izveo Veočić,najviši je Bičanić koji postiže pogodak. U 50 minuti mladi Gospočić pogađa vratnicu,da bi domaći igrač Karlović pogodio gredu.Omladinac je u 61 minuti poveo.Vlado Jeleč sjajno proigrava Sudića koji

je pogodio za slavlje domaćina.Igrala se 78 minuta.Gospočić je dodao loptu Jakiću,koji bježi domaćoj obrani i izjednačava na 2-2.Samo 2 minute kasnije sjajni Gospočić pronalazi Ljubića,koji zabija za 2-3 i slavlje je moglo početi.

Tako se Budućnost nakon 15 godina vratila u 1.ŽNL BPŽ.

Autor: Branko Tomek