RK “Nova Gradiška” -RK “Crikvenica” 33-33(13-14)

Neizvjesna utakmica do samoga kraja.Domaći rukometaši su u zadnjoj sekundi preko Ivaniševića imali pobjedu,ali gostujući vratar Benić spašava svoju momčad. U prvom poluvremenu domaćin igra nervozno obrana je propusna i Crikveničani imaju prednost od jednog gola na poluvremenu, Udrugom poluvremenu igra Novogradišćana slična igri u prvom dijelu. Crikvenica u 43 minuti vodi 18-23, da bi domaći rukometaši u 50 minuti smanjili na 24-25. Ponovno nekoliko pogrešaka u napadu Novogradišćana i u 57 minuti rezultat je 27-31. Tada rukometaši Nove Gradiške igraju presing po cijelom terenu i u 60 minuti rezultat je 32-32. U dramatičnoj završnici i sa dva igrača više domaćin nije uspio ostvariti pobjedu.