Sloga (Nova Gradiška) – Omladinac(Vrbova) :5-0(2-0)

Juniori Sloge zasluženo su se plasirali u polufinale kupa NS Nova Gradiška.Do vodstva u 30 minuti imali su prigode preko Vlaovića, Miltera i Vrsajkovića,ali rezultat je glasio 0-0. U 20 minuti Škramić pogodio prečku. U 30 minuti Kotarski
oduzima loptu gostujućoj obrani i s 20 metara pogađa desni kut. Na asistenciju
Vrsajkovića, Kotarski u slalomu pogađa za 2-0. Gosti iz Vrbove u 47 minuti preko
Popčevića imaju prigodu, ali lopta iz slobodnog udarca odlazi pored gola. Na 3-0
povisio je Medvedović koji s 20 metara pogađa desni kut, da bi na 4-0 povećao
Štefanac. Susret je zaključio Đaković, koji se najbolje snašao u protivničkom petercu.

Za Slogu su nastupili: Blažević,Lulić,Gagula,Dautović,Đaković,Kotarski,Škramić, Regović,Milter,Vlaović,Vrsajković.
Još su igrali: De Villa, Dukanović, Medvedović, Samardžić, Ruškan, Štefanac, Matošević
Trener: Miroslav Pavišić

Za Omladinac su nastupili: L.Đurić, Pastulović, Babić, Rajaković, Suknaić, D.Đurić,Emanović, Popčević, P.Sabljak, E.Sabljak, Stepić.
Još su igrali: M.Đurić, Relković, Dujmić
Trener: Tomislav Štefanac

Strijelci: 1-0 Kotarski (30), 2-0 Kotarski(38), 3-0 Medvedović (52), 4-0 Štefanac( 55), 5-0 Đaković (88)
Sudac:Zvonimir Topčić (Zapolje)
Delegat:Branislav Petrović (Nova Gradiška)