Derbi utakmice (prvoplasirani i drugoplasirani) mladeži prvoligaša MNK ”Brod 035” i drugoligaša MNK ”NG-unitas” završene su pobjedama Brođana.

U Novoj Gradiški – kadeti: MNK ”NG-Unitas” – MNK ”Brod 035” 2:2 (1:2). Novogradiščani su odigrali vrlo dobru utakmicu u kojoj su promašili brojne prilike, te u predzadnjoj minuti su imali i priliku (prazan gol) za izjednačenje pa su bodovi ipak otišli u Slavonski Brod.

Strijelci za ”NG-Unitas”: Medvedović i Hujber.

Za ”NG-Unitas” su igrali: De Villa, Dautović, Kotarski, Medvedović, Blažević, Hujber, Trobić D., Trobić G., Refović, Milter, Petrović, Lulić, Samardžić.

U Slavonskom Brodu – juniori: MNK ”Brod 035” – MNK ”NG-Unitas” 5:1 (3:1).

Juniori prvoligaša su bolje otvorili otakmicu i već u petoj minuti imali su vodstvo od 2:0. Uz manju ”naklonost” sudačkog para pri suđenju akumuliranih prekršaja utakmicu su priveli kraju rezultatom 5:1.

Za ”NG-Unitas” su igrali: Iveković, Koratski, Batalo, Blažević, Franić, Jurić, Petrić, Gospočić, Jurišić, Balunović.

Usprkos izgubljenim bodovima M. Žakula, predsjednik ”NG-Unitas” ističe odličan plasman na tabelama:

-”Juniori drže 2. mjesto, a kadeti treće i učinit ćemo sve da jedna od momčadi mladeži bude na završnom turniru za prvaka Hrvatske!”

Ovaj vikedn kadeti gostuju u Vinkovcima (subota 17:45), a juniori u ponedjeljak (18:00) dočekuju momčad iz valpova.