1.hrvatska odbojkaška liga-seniorke: 8.kolo

ŽOK”Nova Gradiška”-ŽOK”Osijek”: 0-3 (16-25,25-27,24-26)

U 1.setu domaćim odbojkašicama ništa ne polazi za rukom.Već nakon vodstva Osječanki 4-10,vidjelo se u kojem smjeru ide ovaj set. U 2. setu odbojkašice

Nove Gradiške igraju mnogo bolje. Od početka seta nitko nema rezultatsku prednost.Ukupno je bilo 12 izjednačenja. U samoj završnici 2.seta domaće odbojkašice ulaze s prednošću 23-20. Osječanke izjednačuju na 23-23 i u završnici dobivaju set.U 3 setu ponovo dobar ulazak u igru odbojkašica Nove Gradiške. Imaju najveću prednost na utakmici 15-9, ali ni to nije bilo

dovoljno i odbojkašice Osijeka u neizvjesnoj završnici dobivaju set i odnose bodove iz Nove Gradiške.

Za “Novu Gradišku” su nastupile:Lana Engerini, Akmačić, Iva Papac, Lamija Engerini, Kovač, Blaška Papac, Pavić, Zirn, Dautović, Čeliković, Đaković, Balunović

Trener:Damir Runjaš

Za ŽOK”Osijek” su nastupile: Kainz, Đurić, Karatović, Lovrić, Štebih, Krivić, Grahovac, Merkaš, Šimunec, Gadžić, Žulj, Jurić, Hodić, Matković

Trener:Miroslav Đekić