Nastavno-športska dvorana Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški bila je mjesto odigravanja rukometnog turnira “Sv. Vinko 2013.” u organizaciji Udruge rukometnih veterana grada Nova Gradiška. Turnir nosi predznak međunarodni jer su prošle godine na njemu sudjelovale ekipe Novog Grada i Bužina iz Bosne i Hercegovine, a ove godine nastupila je ekipa Preddvora iz susjedne Republike Sovenije.

Pobjednik turnira je ekipa “Nova Gradiška 2”. Drugo mjesto osvojila je ekipa domaćina “Nova Gradiška 1”, a treće mjesto pripalo je ekipi “Preddvor” iz Slovenije. Najbolji strijelac na turniru bio je član ekipe “Preddvor” Borut Kos, za najboljeg igrača proglašen je Iztok Šink, također član “Preddvora”, a za najboljeg vratara proglašen je Krešimir Krizmanić. Medalje i priznanja podijeljene su na zajedničkom domjenku u domu u Maloj.

Na slici: pobjednička ekipa i najbolji pojedinci.

Autor: Željko Idžotić