NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Mladost”Antin-2-0

Strijelci:1-0 Blazina(31minuta),2-0 Daniel Bungić(61minuta)

Gosti iz Antina u 9.  minuti imaju prigodu za vodstvo kada Mihalj sa desne strane ubacuje loptu na 11metara,ali gostujući napadači kasne i prigoda je propala.

U 18 minuti Matej Vlaović izveo je slobodan udarac sa 20 metara,vratar Dogan spašava pogodak. Igrala se 31 minuta.Kontra preko Mateja Vlaovića koji

centrira u 16 metara,gostujuća obrana odbija loptu koja dolazi do Blazine koji volej udarcem postiže pogodak.Gosti u 37 minuti iz slobodnog udarca

koji je izveo Mario Andričević umalo izjednačuju. Najljepša akcija utakmice dogodla se u 61. minuti.Rodić prelazi dva igrača ubacuje u prazan prostor

gdje utrčava Daniel Bungić i plasira u mrežu.U69 minuti vratar Dogan spriječio je vodstvo Sloge od 3-0 kada je sa samo nekoliko metara uspješno

obranio udarce Daniela Bungića i Blazine.Bio je to zanimljiv susret u kojem je domaćin slavio.

Za Slogu su nastupili:Kao,Matijević,Kulundžić(Bilešić), Kašljević, Bokan, Blazina(Oršulić),Matej Vlaović,Mario Vlaović,Rodić(F.Bungić),D.Bungić,