MŽNL Slavonije i Baranje:24.kolo

Sloga(NG)-Višnjevac:3-0(1-0)

Strijelci:1-0 Jurišić, 2-0 D.Bungić,3-0 Severović

Sloga je i dalje nepobjediva na svom travnjaku.Ovaj puta bili  su bolji od gostiju iz Višnjevca, koji su se predstavili kao korektna momčad.Domaći nogometaši imaju prigode za vodstvo u 11 minuti preko Z.Gospočića,te u 25 minuti preko F.Bungića, ali siguran je vratar Jakovljević.U 33 minuti D.Bungić pronalazi Jurišića koji loptu plasira za vodstvo domaćina.Samo što je počelo 2.poluvrijeme, na centaršut Z.Gospočića preciznim udarcem glavom D.Bungića rezultat je 2-0.Gosti iz Višnjevca imaju u 70 minuti prigodu smanjiti rezultat,ali udarac Ivkovića završava na gredi.

Konačan rezultat postavio je Severović snažnim udarcem sa 10 metara pod prečku.

Sloga je nastupila u sastavu: Kao, Kulundžić (Menegoni), Kašljević, Bokan, Turkalj (Severović), Blažević, D.Bungić, F.Bungić(Marjanović), Z.Gospočić(J.Gospočić), Jurišić, Blazina

Trener:I.Babić

Višnjevac je nastupio u sastavu: Jakovljević, Tadić (MihaljevićB.), Andabak, Šafar (Ćavar), Marić, Berečić, Kraljik (Ivković), Tomas (Špoljarinec), Mršo(Maganjić), Bilandžić, Mihaljević A.

Trener:M.Vuica

Autor: Branko Tomek