NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Vihor”Jelisavac: 2-0(1-0)

Strijelci:

1-0 J.Gospočić

2-0 Z.Gospočić

Zalaganjem na terenu svih 90 minuta, nogometaši “Sloge” zasluženo su osvojili bodove. Poveli su već u petoj minuti. Na deset metara od gola “Vihora” loptu prima Josip Gospočić. Udarac upućen prema golu pogađa gostujućeg igrača, mijenja pravac i završava u mreži. U 13 minuti Filipović je sa 30 metara šutirao, ali ravno u vratara. Gosti u 17 minuti imaju stopostotnu prigodu za izjednačenje. Nakon kornera Dinjara, u gužvi lopta dolazi do Samira Kubale koji sa nekoliko metara šalje loptu prema mreži. Vratar Maričević na samoj gol crti uspijeva uhvatiti loptu. Torčić u 23 minuti izvodi slobodan udarac sa 17 metar, ali ponovo se istaknuo vratar Maričević. U 46 minuti Kulundžić pronalazi Zdravka Gospočića koji izbija sam pred vratara Vihora. Gostujući vratar  Banović izašao je kao pobjednik. U 56 minuti gosti preko Marija Kubale imaju veliku prigodu, siguran je vratar Maričević. U 85 minuti na centaršut Dinjara, Kuburić šalje glavom loptu preko gola. Kada se očekivala minimalna pobjeda “Sloge”, po desnoj strani sjurio se Bungić. Na deset metara od gola gostiju loptu prima Josip Gospočić. Dodaje do brata Zdravka kojemu nije bilo teško sa pet metara pogoditi za 2-0. “Sloga” je nastupila u sastavu: Maričević, Kulundžić (Mario Vlaović), Kašljević Ćelepirović, Ubavić, Bungić, Filipović, Z.Gospočić (Medvedović), Blazina, J.Gospočić (Matošević), Ciprić

Trener:Matej Vlaović

“Vihor” je nastupio u sastavu: Banović, Pavlović, Purgar, Čaušić, M. Kubala (Tomac), Jović, Babec, Dinjar, Vratković, Torčić, S.Kubala (Kuburić)

Trener: Igor Smoljo

Sudac: Patrik Kolarić (Strahoninec)

Pomoćnici: Edvin Zobec (Strahoninec) i Jurica Šprem (Varaždin)

Četvrti sudac: Kristina Veljačić (Ćurlovac)

Delegat: Siniša Sabljak (Požega)

Autor: Branko Tomek