1.hrvatska odbojkaška liga -seniorke:12.kolo
ŽOK “Nova Gradiška” -OK “Zadar”: 3-0(25-23,26-24,25-18)

Borbenošću i zalaganjem odbojkašice Nove Gradiške osvarile su važnu pobjedu. Prva dva seta bila su neizvjesna do zadnjeg poena.

U 1.setu gošće su povele 2-7, da bi Novogradiščanke odličnim servisima i blokom izjednačile na 14-14. Povele su
domaće odbojkašice 22-17, ali igračice Zadra stižu na 24-23. Odlučujući poenu 1.setu osvajaju domaće igračice i vode 1-0.

Nastavak neizvjesne utakmice i u 2.setu. Nova Gradiška je povela 14-9. Zadranke preokreću rezultat i vode 21-22
i 23-24. Ponovo odlične Novogradiščanke u završnici bolje i vode 2-0.

U 3.setu vodstvo domaćih odbojkašica 13-6 i 14-9. Igračice Zadra su povele 14-15, ali odličnom igrom Nove Gradiške dobiven je 3.set i osvojena tri boda.

ŽOK “Nova Gradiška”je nastupila u sastavu:Lana Engerini, Matanović, Iva Papac, Lamia Engerini, Kovač, Aurora Papac, Blaška Papac, Pavić, Zirn, Dautović, Čeliković, Balunović
Trener.Damir Runjaš

OK “Zadar”je nastupio u sastavu:Mrduljaš, Marković, Sorić, Dijan, Nikpalj, Buljat, Golem, Fabijan, Volpi-Kobal, Karuc
Trener:Robert Kresoja

Autor: Branko Tomek