NK”Budućnost”Rešetari – NK”Sloga”Nova Gradiška: 0-4(0-2)

Strijelci: 0-1 Silvio Mihić(21)
              0-2 Vinko Medvedović(39)
              0-3 Luka Sokić(82)
              0-4 Silvio Mihić(84)

U uzvratnoj pripremnoj utakmici pobjeda je pripala nogometašima “Sloge”. U vodstvo su mogli doći nogometaši Budućnosti, ali Zvonko Španić pogađa stativu. U 21 minuti Sloga je povela. Mihić ulazi u šesnaesterac domaćina, prelazi obrambenog igrača i vratara i plasira za 0-1. U 25 minuti istaknuo se  vratar Crljenković, obranivši sa deset metara snažan šut Marjanovića. U gol  šansi našao se i igrač gostiju Sužnjević, ali lopta odlazi pored gola. Vratar  Sloge Iveković istaknuo se u 38 minuti, kada mladi Burazović sam izbija pred njega, ali od pogotka ništa. Snažan šut sa 16 metara uputio je Vinko Medvedović i lopta završava u mreži domaćina. U 80 minuti domaćin ne  koristi stopostotnu prigodu za smanjenje rezultata. U završnici susreta  najprije Sokić, zatim ponovo Mihić zaključuju utakmicu.

Autor: Branko Tomek