NK “Sloga” Nova Gradiška – NK “Čepin” : 0-7 (0-3)
0-4 – Agatić
0-5 – F. Bungić
0-6 – Kraljević
0-7 – F. Bungić

Favorizirani gosti nanijeli su visok poraz nogometašima Sloge. U prvih 10 minuta domaćin je imao prigode preko D. Bungića i Blazine. Do 19 minute gosti su većvodili 0-2. Na centaršut Ivića, Batarelo – Ćerdić postiže glavom prvi pogodak. Isti igrač sa 10 metara šalje loptu pod prečku za 0-2. U 35 minuti na centaršut Ivića svoj prvi pogodak postiže F.Bungić.U 63 minuti Sloga preko Marjanovića ima prigodu za smanjenje rezultata. Nakon prekršaja domaće obrane, Agatić preciznim udarcem sa 16 metara pogađa lijevi kut. U 77 minuti D. Bungić puca glavom sa 5 metara u gostujućeg vratara.Na dodavanje Gele,F Bungić plasira u desni kut za 0-5. Gosti iz Čepina i nakon visokog vodstva i dalje opasno ugrožavaju gol Sloge. U završnici susreta na dodavanje F. Bungića, Kraljević prelazi domaćeg vratara i plasira loptu u mrežu. U sudačkoj nadoknadi svoj treći pogodak glavom postiže F. Bungić na asistenciju Ivića.

Sastav “Sloge” : Maričević, Kulundžić, Kašljević, Severović (Z. Gospočić), Ubavić Mario Vlaović (Ćelepirović), D. Bungić, Filipović (Mihić), Blazina, Marjanović, Ciprić
Trener: Matej Vlaović

Sastav “Čepina” : Kordić, Grgić(Rolj), Bilobrk, F. Bungić, Goluža, Gregić (Kraljević),Gelo, Agatić, Ivić, Kundid (Fusić), Batarilo-Ćerdić
Trener:Igor Toth

Glavni sudac: Jurica Culej
Pomoćnici: Barbara Volenik-Vidović i Mladen Matić
Delegat: Tomislav Kučina
Četvrti sudac: Nenad Vargović