Fran Rakonić najbolji u Požegi

U petak, subotu i nedjelju 27. – 29. svibnja 2017. godine u organizaciji Teniskog kluba „Požega“ na Otvorenom prvenstvu Požege za dječake i djevojčice do 12 godina uspješno je nastupio i naš novogradiški mladi tenisač, Fran Rakonić.

Na turniru je nastupilo ukupno 36 natjecatelja. Fran je osvojio ovaj turnir pobijedivši u finalu drugog nositelja Maxa Ivana Horvatića iz TK „Ponikve“ iz Zagreba rezultatom 6:1, 6:3.
Također, Fran Rakonić je nastupio i u igri parova te u paru sa Karlom Brkićem iz TK „Vinkovci“ iz Vinkovaca pobijedio par u sastavu Luka Jurlina / Abbas Nazarov iz TK „ITeam“ iz Velike Gorice rezultatom 6:4, 3:6, 11:9.
Čestitke Franu na osvojenom dvostrukom prvom mjestu u Požegi.