Novogradiške odbojkašice danas su postigle izvanredni uspjeh jer su na gostovanju u Šibeniku protiv jesenskog prvaka i vodeće ekipe Prve B hrvatske odbojkaške lige pobijedile domaću jaku ekipu s velikih 3:1.

To je izvanredan rezultat kada se zna da je to prvi i jedini poraz Šibenika u vlastitoj dvorani. Naše odbojkašice prema riječima trenera Damira Runjaša sjajno su ušle u igru i nakon dramatične i neizvjesne igre su dobile prvi set sa tijesnih 25:23, a drugi još neizvjesnije sa 27:25. Koliko je bilo dramatike pokazuje i treći set koje Šibenčanke dobivaju tek s nevjerojatnih 29:27. Međutim, odlučni četvrti set pripada novogradiškim odbojkašicama s 25:20 i počinje slavlje i velika, sigurno najveća pobjeda naših na gostovanju od 3:1 protiv jesenskog prvaka.

Sutra (nedjelja 26. veljače 2012. godine) igraju zaostalu utakmicu protiv Zadra, gdje naše odbojkašice nisu također bez šansi. Želimo im dvostruki podvig.

Autor: Ivo Petranović/photo: radiong.hr