1.HRL SJEVER:2.kolo

RK”Nova Gradiška”-RK”Osijek” :22-29(14-16)

Rukometaši Nove Gradiške dobro su se držali u 1.poluvremenu. Igralo se gol za gol. U 25 minuti rezultat je 12-12,uz sedam izjednačenja. U završnici prvog poluvremena domaći rukometaši ulaze sa dva pogotka minusa.Početkom
nastavka slijedi još jedan pokušaj priključka domaćina,gdje u 36 minuti rezultat glasi 15-17.Utakmica je odlučena između 37 i 40 minute,kada Nova Gradiška  ima dva igrača manje zbog isključenja. Osječani ostvaruju znatnu prednost i
vode 18-23.

Posebno raspoložen u napadu je najbolji strijelac utakmice Matej Radović. Do kraja utakmice iskusniji Osječani čuvaju prednost i zasluženo pobjeđuju.

Nova Gradiška je nastupila u sastavu:Miletić,Orelj(5),Špoljarić,Akmačić,Bušić(2),