1. HRL SJEVER:16.kolo

RK”Nova Gradiška”-RK”KTC”Križevci: 29-37(13-20)

Rukometaši iz Križevaca opravdali su ulogu favorita u ovoj utakmici. Nakon nekoliko poravnanja rezultata na početku utakmice, gdjesu rukometaši Nove Gradiške u 13. minuti imali i vodstvo 8-7. Predvođeni raspoloženim Filipom Vučelićem gosti iz minute u minutu povećavali su prednost i na poluvrijeme otišli sa plus sedam(13-20).U 2. poluvremenu gostujući rukometaši povećali su prednost i u 37. minuti vodili rezultatom 15-25. Do kraja
susreta držali su visoku prednost i osvojili bodove. Unatoč porazu kod domaćina treba istaći Orelja i Ivaniševića zbog izvrsne igre.

Za RK”Nova Gradiška” su nastupili:Latal, Brašnić,  Ferreira(3), Orelj(8), Mihić(2), Barun, Penić, Bušić(2), Medvedović(1) ,Ivanišević(6), Ćosić(5), Vladimir, Buden(1), Cota, Jerković(1), Vidović
Trener:Ivan Sertić

Za RK “KTC” su nastupili:Ševo, Marković(8), Predojević(4), Babić(6), Harča(1),  Vučelić(11), Miklečić(3), Hančić, Kota(3), Adamić, Mršić(1), Mušlek
Trener:Dragutin Miklečić