Super liga 1. kolo: ŽOK “Nova Gradiška” – OK “Kaštela DC” 0-3 (15-25,27-29,19-25)

Gošće su mnogo bolje otvorile utakmicu i 1.set dobile lakše od očekivanog. U 2.setu Kaštelanke imaju vodstvo 12- 19. Novogradišćanke kreću u seriju dobrih napada izjednačuju na 21-21.U dramatičnoj završnici 2. seta ipak su sretnije i spretnije Kaštelanke. Treći set bio je potpuno izjednačen. Domaće odbojkašice vodile su 18-15,ali odbojkašice Kaštele DC nisu dozvolile

iznenađenje i odnose bodove iz Nove Gradiške.

Za Novu Gradišku su nastupile: Tomašević, Katinić, Papac, Zirdum, Kovač, Pavić, Šaravanja,Gelo,Glasnović,Dautović, Čeliković, Bloom.

Trener: Damir Runjaš

Za OK “Kaštela DC”su nastupile: Aljinović, Stanović, Prkačin, Sudar, Bazina, Roso,Maretić,Ilić,Brkan,Kurtović,Karaula,Matas.

Trener: Mijo Vuković