ŽOK “NOVA GRADIŠKA” – HAOK”MLADOST” ZAGREB:0-3
(13-25, 11-25, 17-25)

Utakmica je trajala svega 60 minuta. Novogradišćanke se nisu uspjele suprostaviti motiviranim mladostašicama. U1. setu odbojkašice Nove Gradiške imaju pozitivan rezultat 12-12, da bi do kraja seta osvojile još jedan poen i izgubile 13-25. U 2.setu Zagrepčanke su povele 0-5, Novogradišćanke smanjuju na 5-7, da bi mladostašice napravile seriju i povele 0-2 u setovima. Treći set repriza je prva dva, rezultat je 5-5,

gošće ulaze u seriju i zasluženo pobjeđuju. Za Novu Gradišku su nastupile: Andreja Tomašević, Karla Katinić, Iva Papac, Lana Zirdum, Petra Banović, Kristina Mijić, Sara Šaravanja, Marina Valentić, Karla Glasnović, Lucija Dautović, Antonija Čeliković,Tiffany Blum.